Cemil Topuzlu Cad. Yeşil Kır Apt. No:20 Kat:1 Daire:6 Fenerbahçe
bilgi@dokudanismanlik.com
+90 (216) 550 55 22

Ekibimiz

Serap Altekin
Serap ALTEKİN
Dr. Klinik Psikolog
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nden Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini alarak uzmanlık ünvanını kazandı. Ardından aynı üniversitede Klinik Psikoloji alanında doktora derecesini aldı.
Gülbin Öztürk TÜTER
Gülbin Öztürk TÜTER
Uzman Klinik Psikolog
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitede Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı'nı tamamlamıştır.

Konsültan Uzmanlar

Çiğdem Bilgen YEŞİLLETEN
Çiğdem Bilgen YEŞİLLETEN
Uzman Klinik Psikolog
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programlarından mezun olmuştur. Klinik çalışmalarını çocuklar, ergenler ve ailelerle sürdürmektedir.
A. Ebru KUBLAY
A. Ebru KUBLAY
Uzman Psikolojik Danışman / Aile ve Çift Terapisti
Lisans ve ilk yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde tamamladıktan sonra 2005 yılında University of Connecticut’tan Eş ve Aile Terapisi bölümünden ikinci yüksek lisansını almıştır.
Dilşad Koloğlugil BİNGÖL
Dilşad Koloğlugil BİNGÖL
Uzman Klinik Psikolog
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2005 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını 2008 yılında tamamlamıştır. Bitirme tezini "Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu 12-24 ay bebek evinde çalışan bakıcı annelere yönelik eğitim ve süpervizyon destek grubunun bakıcı anneler ve bebekler üzerindeki etkilerinin araştırılması" üzerine yazmıştır.
Didem ALICI
Didem ALICI
Uzman Klinik Psikolog / Sosyal Psikolog
Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimini 1991 yılında tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden Sosyal Psikoloji (1998), İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden ise Klinik Psikoloji (2008) yüksek lisans derecelerini aldı. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesini almaya hak kazandı (2013). Öteki Psikolojik Danışmanlık Merkezi tarafından organize edilen Dışavurumcu Sanat Terapisi eğitimini tamamladı (2000-2003). Cleveland Gestalt Institute tarafından verilen Gestalt Terapisi eğitimlerine devam etti (2000-2004). Tavistock Modeli İstanbul Bebek Gözlem Grubu’nda Londra Tavistock Kliniği hocalarının eğitiminde ve gözetiminde Bebek Gözlemi, Çocuk Gözlemi, Psikanalitik Teori, Vaka Tartışması ve Çocuk Gelişiminde Güncel Araştırmalar eğitim modüllerini tamamladı (2004-2010).
Gökçe Çelikkalkan SEMERCİ
Gökçe Çelikkalkan SEMERCİ
Uzman Klinik Psikolog
Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra, Londra'da Kingston Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji bölümünü tamamlamıştır. 'Uluslararası öğrencilerin yaşantılarının sosyo-kültürel ve psikolojik açıdan uyum süreci' konulu bitirme tezi ile 'Klinik Psikolog' ünvanını almıştır.